Čítaj viacTitulná stránka

Jed

27.7.2014

Roald Dahl píše o jede, ktorý je mnohých prípadoch rovnako účinný voči postihnutej osobe alebo skupine ľudí ako smrtiaca tekutina ukrytá v zuboch hada.

List článkov z titulky

Zobraz 
14.8.2014

Hotel je pre spisovateľa zvodné prostredie. Ukrýva široké spektrum ľudí, ktorí sa navzájom nepoznajú a trávia noci pod spoločnou strechou...

13.8.2014

M. O. Slahí od roku 2002 držaný v kubánskom väzení napriek tomu, že nikdy nebol obvinený, odhalil v Guantánamo Diary detaily sexuálneho ponižovania, mučenia a života v terore.

11.8.2014

18 rokov po tom ako sa Klub bitkárov stal popkultúrnou senzáciou, píše Chuck Palahnuik pokračovanie k jeho najpredávanejšiemu románu - komiksovú knihu.

10.8.2014

Good night her Majesty! Hluboký hlas Geoffreyho Rushe rozřízl těmito slo film několikrát, když šlo do tuhého, tak všechny postavy i nás diváky uklidnil.

2.8.2014

Žaloby, súdne procesy, odsudzujúce rozsudky, finančne aj psychicky zruinovaní autori napadnutých diel. Aj toto sprevádzalo uverejnenie dnes už klasických literárnych alebo filmových výtvorov. Odsudzujúci rozsudok, ktorý mal „problémové“ dielo zniesť z povrchu zemského, však paradoxne zabezpečil niektorým titulom skvelý marketing a tým aj nesmrteľnú slávu.

1.8.2014

Autobiografická kniha človeka, ktorý bol ako desaťročný nútený presťahovať sa s rodičmi do krakovského geta. Krutosť nacistov prežil vďaka veľkej dávke šťastia, odvahe, inteligencii a ochrannej ruke Oskara Schindlera.

Copyright 2012-2013 Citaj Viac. All rights reserved.